Neohodnoceno

Kříšťálový důl pro děti - Crystal Mine - Excavation

KŘIŠŤÁLOVÝ DŮL PRO DĚTI je ideální hračka pro rozvoj dětské představivosti, zručnosti a logického myšlení. Dítě může vyvinout svou schopnost pozorovat, kopat a objevovat drahokamy, mušle a diamanty. Hra pomáhá rozvíjet vztah dítě-rodič a učí dítě, jak řešit problémy.

Skladem (2 ks)
Kód: 1062
Značka: Kruzzel
212 Kč
Kategorie: Hračky
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
doručení
Doručení 3-5 dnů
na jakékoliv místo při objednávce do 12:00 hod.
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

 

KŘIŠŤÁLOVÝ DŮL PRO DĚTI ZKONTROLUJTE, CO DŮL SKRÝVÁ - úkolem batolete je kopat a objevovat drahokamy ukryté v dole. Není zcela známo, co v něm je . Podívejte se, co se skrývá v dole! NAJÍT POKLAD - díky této hře vaše dítě získá znalosti a rozvine přesnost při kopání, ale také smysl pro logické myšlení. Jako skutečný archeolog bude používat nástroje a techniky k objevování pokladů, jako jsou krystaly, diamanty a mušle .

BAVTE SE - hračka s diamantovým dolem je ideální pro hraní s vaším dítětem. Taková hra pomáhá rozvíjet vztah dítě-rodič . Při společné hře si můžeme ověřit, jak naše dítě přistupuje k řešení obtíží a problémů. Takové informace jsou nesmírně cenné a pomáhají nám správně vychovávat naše dítě.

ROZVOJ PŘEDSTAVIVOST - Důl pokladů podněcuje dětskou fantazii a povzbuzuje je k hledání pokladů, což podněcuje jejich kreativitu a schopnost vytvářet příběhy.

SPECIFIKACE - materiál: plast, sklo, sádra; šedá barva; rozměry: 16,5 x 12 x 3,2 cm; hmotnost: 440 g; hmotnost balení: 546 g. 

ZAHRNUTA sádrový kámen dláto kladivo s ostrým koncem čisticí kartáč překvapení (mušle, kameny, diamanty) Sada malého archeologa je dokonalou hračkou pro děti, která jim umožňuje rozvíjet vědecké a kreativní zájmy. Důl na drahokamy zapojuje děti do hry a učení zábavnou formou. Děti se tak mohou samy učit, objevovat, pozorovat a rozvíjet pozornost a trpělivost. Navíc může podnítit touhu dítěte prozkoumat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: