Neohodnoceno

Dřevěná hra "Honeycomb"

Skladem (5 ks)
Kód: 629
261 Kč
Kategorie: Hračky
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
doručení
Doručení 3-5 dnů
na jakékoliv místo při objednávce do 12:00 hod.
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Dřevěná hra "Chytit včelu" je zábavná a vzdělávací. Vaše batole se bude snažit chytit včelky za křídla pinzetou. Hra je vyrobená z dřeva a plastu, a každá včelka má jinou barvu a plstěná křídla. Pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou. Součástí jsou pinzeta a 7 včelek různých barev.

  • CHYTIT VČELA - tato jedinečná dřevěná hra je skvělý nápad, jak zaměstnat vaše batole. Zábavné je chytit včelky za křídla plastovou pinzetou. Hmyz je ukrytý v dřevěném plástu. Každá včelka je jiné barvy a křídla jsou z plsti.
  • MADE OF WOOD - dřevěné hračky jsou nadčasovou nabídkou, která potěší každé batole. Klasická krása dřeva a jeho trvanlivost znamená, že se vždy těšilo velkému uznání. Tato surovina vypadá dobře jak v přírodní barvě, tak i natřená. Hra je bezpečná pro každé dítě. Přírodní surovina znamená, že i když si dítě vezme hračku do úst, nepřijde do styku s umělými materiály.
  • BAVÍ A UČÍ - hračka podněcuje kreativitu u nejmenších a fantazii, rozvíjí prostorové cítění, procvičuje i malé ručičky a stimuluje hmat. Je to skvělý způsob, jak si procvičit koordinaci oko-ruka, která je v budoucnu tak důležitá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: